Aşıklar Ölmez - Ömer Lütfi Mete - Pdf indir


Aşıklar Ölmez - Ömer Lütfi Mete - Pdf - Sayfa 168


Aşıklar Ölmez PDF


Kuşçu hikayelerini bilen bilir ben de hayal meyal hatırlıyorum ama bu kitapla gözümün önününe sahneler geliyor. Sıcacık ve öğretici bir roman olmuş. Yazanın da derleyenin de  ellerine sağlık. Bu kitabı yakında sitemizden indirebilirsiniz.

Aşıklar Ölmez Bilgi


"Aşkın pazarında canlar satılır,
Satarım canımı alan bulunmaz. 

Ölenler hayvan imiş, âşıklar ölmez"

"Âşık adamın gıdası sevdiği değildir. Gıda sevmenin kendisidir. Onun için şimdilerde kendilerini âşık sananlar sevgiyle beslenmiyorlar. Ya ne ediyorlar? Sevgililerini yiyorlar. Âşık dediğin sevgilisini yer mi? Sevgilisini yiyen hayvandır. Onun için sevgilisini yiyenler ölür ama âşıklar yaşar. Ölen hayvandır, âşıklar ölmez."

"Âşıklar Ölmez" rahmetli Ömer Lütfi Mete'nin hatırasını ve onun unutulmaz karakteri Kuşçu'nun hikmetli sözlerini yaşatmak adına kitaplaştırıldı. Senaryodan uyarlanan kitapta Kuşçu karakterinin sonsuzluğa adanan bir yörüngede hayatın her alanına ait birikimine tanıklık etmiş olacaksınız. Kimi zaman bir soruda, kimi zaman bir hikâyede, kimi zamansa tek bir kelimede düşünce dünyanızda ince ayarlar yapmak durumunda kalacak ve belki de ruhunuza kendi yolculuğunda bambaşka bir rota belirleyeceksiniz.

Aşıklar Ölmez Pdf indir


NOT: KİTAP SİTEMİZDE DEĞİLDİR YAKINDA EKLENECEKTİR. TAKİPTE KALINIZ.1 yorum:

Pdfkitapindir.org Ücretsiz Yüzlerce E-Kitap indirebilirsiniz.
About Me
Ücretsiz PDF formatında Güncel E-Kitap Siteniz. PDFkitapindir.org

Yeni E-Kitaplar mail adresinize gelsin

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *