Onu Özgür Bırak - Dawn Barker - Pdf indir


Dawn Barker - Onu Özgür Bırak - PDF - Sayfa 360


Onu Özgür Bırak PDF


Yazar Dawn Barker'in yazmış olduğu Onu Özgür Bırak isimli kitapta ne ararsanız mevcut.. Korku,Gerilim,Dram,Gizem ve akla gelebilicek tüm kategoriler birbirine eklenerek ortaya cıkmış olan bu harika kitabı kesinlikle okumanızı tavsiye ediyoruz... Bu kitabı aşağıdaki linkden PDF olarak indirebilirsiniz.

Onu Özgür Bırak Bilgi


Kırık Dökük'ün yazarından aile, annelik ve vazgeçmek üzerine güçlü ve akıllardan çıkmayacak yeni bir roman.

Çaresiz ve kafası karışık Zoe, kışın ortasında göğsüne bastırdığı küçücük bir bebekle Rottnest Adası'na giden bir feribota binmişti. Kocasının onu bulacağından ya da kız kardeşinin polisleri arayacağından delicesine korkuyordu. 

Yıllar sonra aynı adada, Louise adında baygın ve yalnız bir genç kız bulundu. Acil müdahaleden sonra iyileşip evine dönen genç kız, anne ve babasının geçmiş ve yaptıkları seçimler hakkındaki konuşmalarına kulak misafiri oldu. Yavaş yavaş gün yüzüne çıkan sırlarından zarar görecek tek aile onunki değildi ve Louise, bir daha asla eskisi gibi olmayacaktı.

Onu Özgür Bırak, aile, sırlar ve sevginin doğurduğu zorluklar üzerine duygu yüklü bir hikâye. Okumayı bitirdikten sonra bile, 'Ben olsam ne yapardım?' diye düşünmeye devam edeceksiniz.


Onu Özgür Bırak PDF indirHiç yorum yok:

Yorum Gönder

Pdfkitapindir.org Ücretsiz Yüzlerce E-Kitap indirebilirsiniz.

Yeni E-Kitaplar mail adresinize gelsin

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *