Zindan - Chris Mooney - Pdf indir


Chris Mooney - Zindan - PDF - Sayfa 344


Zindan PDF

Yazar Chris Mooney tarafından yazlmış olan Zindan İsimli kitap Soluklarınızı tutarak okuyacağınız acımasız, şidet dolu bir polisiye kitaptır. Darby adlı olay incelme polisi bir gün kaçırılan 15 li yaşlardaki kızın, kaçırdıldığı olay mahalini incelerken bir orda saklanmış bir kadınla karşılaşır fakar kadının psikolojisi bozuktur. Bu kitabı aşağıdaki linkden pdf olarak indirebilirsiniz.

Zindan Bilgi


Beş yıldır kayıp bir kadın onu bulan bir olay yeri inceleme uzmanı ve ikisinin de ölmesini isteyen bir seri katil

On altı yaşındaki bir genç kız gece yarısı evinden kaçırılır. Olay yeri inceleme uzmanı Darby McCormick vakayı incelemek üzere göreve çağrıldığında olay mahallinde saklanan bir kadınla karşılaşır. Kadının akıl sağlığı yerinde değildir; sürekli aynı şeyleri tekrarlamaktadır. Darby, bu perişan kadının kimliğini tespit edebilmek için DNA'sını sisteme girer ve çıkan sonuç, kadının beş yıl önce kaçırıldığını ama hapsedildiği zindandan bir şekilde kaçıp kurtulmayı başardığını doğrular.

http://www.pdfkitapindir.org/
Genç kız hâlâ kayıptır ve bulunan kadının sağlık durumu da iyiye gitmemektedir; zaman Darby'nin aleyhine işlemektedir. Başka biri daha ölmeden veya ortadan kaybolmadan önce, kadınları kaçırıp bir zindana kapatan bu sapığı yakalamak zorundadır. FBI davaya el koyunca, sadist bir katilin yıllardır sistematik bir şekilde kadınları avladığı kesinleşir. Ve katilin yeni kurbanlar bulmak için vakit kaybetmeden tekrar harekete geçeceği de ortadadır. 

Darby, çaresizce geçmişe gömmeye çalıştığı anılarını tekrar su yüzüne çıkaran, acımasız bir katille karşı karşıyadır…


Zindan PDF indirHiç yorum yok:

Yorum Gönder

Pdfkitapindir.org Ücretsiz Yüzlerce E-Kitap indirebilirsiniz.

Yeni E-Kitaplar mail adresinize gelsin

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *