Ateşin Şarkısı - Tess Gerritsen - Pdf indir


Tess Gerritsen - Ateşin Şarkısı - PDF - Sayfa 336


Ateşin Şarkısı PDF

Yazar Tess Gerritsen tarafından kaleme alınmış Muhteşem bir korku kitabı..Julia birgün gittiği antikacı dükkanında eski beste bulur ve onu alır.bulduğu eski besteyi çok sevmiştir.eve getirip kontrol ederken aniden Incdendio isminde bir beste çalmaya başlar işte bu ürkütücü hikayede bu andan sonra başlamaktadır.. Bu kitabı Sitemizden PDF formatında indirebilirsiniz.

Ateşin Şarkısı Bilgi


"Ona baktığınızda ne görüyorsunuz?" "Kızım o benim. Tabii ki her açıdan mükemmel olduğunu düşünüyorum. Fakat"... "Fakat?" Artık ondan korkuyorum.

Üç yaşındaki kızının saldırısına uğradığında Julia'nın hissettiği tam da budur. Genç kadın, dünyalar tatlısı kızı Lily'ye ne olduğunu anlayamaz, ama onu bu hale neyin getirdiğini biliyordur. Ya da bildiğini sanıyordur.

"Her şey o zaman değişti işte. Kâbus o zaman başladı. Incendio'yu ilk çaldığım zaman. Bu müzikle ilgili bir şey hayatımıza bulaştı ve kızımı, her gördüğümde kanımı donduran birine dönüştürdü."

Julia, bir antikacıda bulduğu Incendio adlı bestenin, kızı üzerindeki ürkütücü etkisinin sırrını çözmek zorundadır. Bu uğurda yalnızlığı göze alıp, yabancı bir şehrin karanlık geçmişine uzanan sokaklarında kaybolsa bile.


Ateşin Şarkısı PDF indirHiç yorum yok:

Yorum Gönder

Pdfkitapindir.org Ücretsiz Yüzlerce E-Kitap indirebilirsiniz.

Yeni E-Kitaplar mail adresinize gelsin

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *