Meleklerle Dans - Ake Edwardson - Pdf indir


Ake Edwardson - Meleklerle Dans - PDF - Sayfa 464


Meleklerle Dans E KitapYazar Ake Edwardson'dan muhteşem sürükleyici bir polisiye roman olan Meleklerle Dans sizler için paylasıyoruz.Uzun sure paylasımlara ara verirken sitemiz için geleceğe dair neler yapabiliriz diye düşünüyorduk.Ve artık hızımızı kesmeden paylasımlarımıza devam edeceğiz bizi takip etmeye devam edin.

Meleklerle Dans Bilgi


İsveçli bir genç Londra’daki bir otel odasında öldürülür. Benzer bir cinayet Göteborg’da da işlenir. İki olay birbirinden bağımsız gibi görünse de işleniş biçimlerindeki benzerlik dikkat çekicidir. Başkomiser Erik Winter katili bulmak için Londra’daki meslektaşı Steve Macdonald’la işbirliği yapar. Olay yerindeki bulgular polisin Hitchcock ismini verdiği katilin, cinayetleri kameraya kaydettiğini göstermektedir. Katilin bıraktığı küçük izler, polisleri vahşet ve pornografi içeren filmlerin çekildiği yeraltı dünyasına götürür. Fakat girdiği evde kanlı giysiler bulan bir hırsızdan gelen ipucu araştırmanın yönünü değiştirir. İsveç polis teşkilatının en genç üyesi Erik Winter, doğduğu yerde gerçekleşen bu cinayeti çözmek için yasaları çiğnemekten çekinmeyecek ve çabalarının katili gittikçe kendisine yaklaştırdığını görecektir. 

Meleklerle Dans Yorumlar


“Son cümlesine kadar ustaca kurgulanmış kusursuz bir roman.”
-Wolfgang Weninger-

“Meleklerle Dans, bu türün beğeni seviyesi yüksek okurlarını bile tatmin edecek kadar gizem içeriyor fakat asıl başarısı Kuzey’in karanlık atmosferini bize yaşatıyor olması.”
-Marie Claire-


Meleklerle Dans PDF indirHiç yorum yok:

Yorum Gönder

Pdfkitapindir.org Ücretsiz Yüzlerce E-Kitap indirebilirsiniz.

Yeni E-Kitaplar mail adresinize gelsin

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *