Tuzak - Unni Lindell - Pdf indir


Unni Lindell - Tuzak - PDF - Sayfa 400


Tuzak E Kitap


Okuyacağınız hikaye aklınıza beynınıze öyle bir giriyorki mola vermek bile istemeyeceksiniz.Birden fazla olayı tek bir hikayeye sığdıran ve okuyucuyu fazlası ile şaşırtan yazar Unni Lindell'den muhteşem bir kitap TUZAK sizler için paylaşıyoruz.Heyecan, Merak, gercekci ve güncel şeyleri konu alan bu kitabı eminizki sizlerde seveceksiniz. Hiç vakit kaybetmeden aşağıdaki linkden indirebilirsiniz.

Tuzak Bilgi


Genç bir kadın ölü bulundu
Küçük bir çocuk iz bırakmadan ortadan kayboldu
Felaket adım adım yaklaşıyor
Mattson Vera, okuldan çıkan çocukların, bahçesini kestirme yol olarak kullanmasından nefret etmektedir. Uyarılarına rağmen çocuklar bu alışkanlıklarından vazgeçmez. Bir gün bu çocuklardan biri ortadan kaybolur ve onu canlı gören son kişi Vera’dır. Bu olaydan birkaç gün sonra polis, Letonyalı genç bir kadının cansız bedenine ulaşır. Akşam geç saatte işten çıkan kadına araba çarpmış ve kadının ölümüne sebep olmuştur. Ancak kadının vücudunda çarpışmadan kaynaklanmayan yaralar vardır. Görünüşte bu iki olayın birbiriyle alakası yok gibidir. Ancak zamanla ortaya çıkan bazı gerçekler bu iki olay arasında muhtemel bir ilişkiye işaret eder. Oslo polisi kendi iç sorunlarıyla boğuşurken, Cato Isaksen ve ekibi olaylar arasındaki bağlantıları ortaya çıkarmaya çalışır. Ancak polisler arasında yaşanan güç savaşı, olayların gidişatını da etkileyecektir.
İnsan doğasının karanlık yönünü ortaya çıkaran, heyecan verici bir psikolojik portre.


Tuzak Yorumlar


“Hikâye zihninize öyle bir sızıyor ki kitaptan kopamıyorsunuz.”
-Allers –
“Unni Lindell, birden çok olayı tek bir hikâye içinde zekice bir araya getirmekte ve okuyucuyu şaşırtmakta oldukça başarılı.”
-Hamar Arbeiderblad-
“Lindell, hikâyenin en can alıcı anlarındaki hızlı ve başarılı geçişleriyle âdeta sinematografik bir etki yaratıyor. Tuzak, çok iyi kurgulanmış, etkileyici bir kitap. Sayfalar ilerledikçe kitabı elinizden bırakamıyorsunuz ve sonunda nefesinizi kesecek bir final sizi bekliyor.Polisiye sevenlerin bayılacağı bir roman.”
-Västerviks-tidningen-
“Merak uyandırıcı, heyecanlı, gerçekçi ve güncel.”
-Adresseavisen-

Tuzak PDF indirHiç yorum yok:

Yorum Gönder

Pdfkitapindir.org Ücretsiz Yüzlerce E-Kitap indirebilirsiniz.

Yeni E-Kitaplar mail adresinize gelsin

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *