Çırılçıplak - Raine Miller - Pdf indir


Raine Miller - Çırılçıplak - PDF - Sayfa 224


Çırılçıplak E Kitap

Yazar Raine Miller'dan Çırıl çıplak bir hikaye sizler ile.  Tek kelime ile mükemmel ötesi olan bu kitabı sizlerde merakla okuyacaksınız. çırıl çıplak bir tutku ve heyecan, Gizli yaşanan hayat ve gerçekler, unutamıyacağınız aklınızdan silinmiyecek bir aşk.. Kesinlikle okumanız gereken kitaplardan bir tanesi diyebiliriz. Kitabı aşağıdaki indirme butonundan indirip okumaya başlayabilirsiniz. Güzel yorumlarınızı eksik etmeyin lütfen :)

Çırılçıplak Bilgi


Çırılçıplak bir tutku. Gizlenen gerçekler. Unutmayacağınız bir aşk.

Londra Üniversitesi'nde sanat eğitimi alan Amerikalı bir öğrenci ve yarı zamanlı bir fotomodel olan Brynne Bennet, yaşadığı trajediye rağmen hayatını yeniden bir düzene sokmuştu. Ta ki başarılı işadamı Ethan Blackstone, Brynne'in çıplak fotoğrafını satın alana kadar...

Ethan, Brynne'i yatağında istiyordu ve onu orada tutmak için ne gerekiyorsa yapmaya hazırdı. Onun dominant karakteri, Brynne'i hem çekiyor hem de korkutuyordu. Ancak bu ilişkide sırlar söz konusuydu. Hem de oldukça büyük sırlar… Ethan'ın ona duyduğu tutku, Brynne'i kurtarmaya yetecek miydi; yoksa aralarındaki sırlar ikisini de yok mu edecekti?


Çırılçıplak PDF indirHiç yorum yok:

Yorum Gönder

Pdfkitapindir.org Ücretsiz Yüzlerce E-Kitap indirebilirsiniz.

Yeni E-Kitaplar mail adresinize gelsin

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *