İblis Yolu - Derek Landy - Pdf indir


Derek Landy - İblis Yolu - PDF - Sayfa 540


İblis Yolu E KitapYazar Derek Landy tarafından kaleme alınmış olan aksiyon nirvanada,espirili ve komik kalbinizi yerinden sökü götürecek muhteşem bir roman İblis Yolu sizlerle.Nefessiz okuyacağınız bu kitabı kesinlikle kaçırmayın en azından arşivinizin bir kenarına koyun.. Kitabı aşağıdaki vereceğimiz linkden indirebilirsiniz.

İblis Yolu Bilgi


Amber Lamont on altı yaşında, sıradan bir kız. Zeki ama kendine güveni yok. Vaktinin çoğunu güzel ancak ilgisiz ebeveynlerinden ve onların tuhaf arkadaşlarından uzakta, internette geçiriyor.
Günün birinde, şok edici bir aile sırrı ortaya çıkınca Amber her şeyi bırakıp kaçmak zorunda kalıyor. Katil arabalar, vampirler, ölümsüz seri katiller ve kırmızı derili, boynuzlu iblisler, kaçarken Amber’ın hayatını tehlikeden tehlikeye atıyor. Amber’ın tek yardımcısı ise gönülsüz yol arkadaşları. Ancak onlar da hiç göründükleri gibi değil…

Esprili, aksiyonu yüksek, kalbinizi yerinden sökecek hikâyesiyle İblis Yolu, Amerika’nın doğaüstü topraklarında unutulmaz bir macera vadediyor.


İblis Yolu PDF indirHiç yorum yok:

Yorum Gönder

Pdfkitapindir.org Ücretsiz Yüzlerce E-Kitap indirebilirsiniz.

Yeni E-Kitaplar mail adresinize gelsin

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *