Balayı - Susan Elizabeth Phillips - PDF indir


Susan Elizabeth Phillips - Balayı - PDF - Sayfa 493


indir
Balayı E KitapYine yazar Susan Elizabeth Phillips'den muhteşem bir e kitap sizlerle. Balayı isimli kitabı ilede tüm ilgi ve gözleri üzerine çeken yazar raflardada fazlası ile ilgi odağı olmayı başardı. Sıkılmadan okuyacağınız bu kitabı aşağıdaki linkden pdf olarak indirebilirsiniz. Şimdiden iyi okumalar dileriz.

Balayı Bilgi


Güney Carolina'da yaşayan ufak tefek ama bir o kadar da sert, öksüz Honey Moon için hayattaki en önemli şeylerden biri, hem içinde yaşayıp hem de neredeyse bütün sorumluluğunu üstlendiği lunaparkın muazzam hız treniydi. Lunaparkını ve hız trenini kurtarmak için para bulma umuduyla, kuzini Chantal'la giriştiği işlerin, Honey'yi hiç ummadığı yerlere getirip milyonların gözbebeği yapacağını kim bilirdi? Herkesin bayıldığı bu çocuk yıldız, yaşı dışında acaba başka neler gizliyor?

Cesur ve zeki bu küçük hanım gözü karalığıyla hayatındaki bütün erkekleri deli edecek! Bunlardan biri Eric Dillon; için için yanan kötü çocuk ve Hollywood'un son zamanlardaki en yetenekli oyuncularından biri. Ve Dash Coogan; kahraman kovboyların sonuncusu, efsanesini sürdürmek için kendisine pek ufak gelen beyaz cama hapsolmuş bir adam. Honey aşık olduğunda, bunu bildiği tek yolla yapacak...tüm kalbiyle. 

Balayı Yorumlar


"Susan Elizabeth Phillips bir kez daha, harika bir kadının hayatını anlatan, duygusal ve iyi örülmüş bir romanla karşımıza çıkıyor."
Romantic Times

"Dünyaya asıl gereken, Susan Elizabeth Phillips tarafından yazılmış daha çok roman."
Elizabeth Lowell

"En iyi ve en kötüyü yaşayıp alevlerin içinden yaralı ama yıkılmamış olarak çıkan bir kadının hikâyesi. Mükemmel bir roman."
Rendezvous

Balayı PDF indir

indir1 yorum:

  1. kitabı açmak için şifre istiyor vere bilir misiniz teşekkürler

    YanıtlaSil

Pdfkitapindir.org Ücretsiz Yüzlerce E-Kitap indirebilirsiniz.

Yeni E-Kitaplar mail adresinize gelsin

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *