Hepimiz Tamamen Kendimizi Kaybettik - Karen Joy Fowler - PDF indir


Karen Joy Fowler - Hepimiz Tamamen Kendimizi Kaybettik - PDF - Sayfa 320


Hepimiz Tamamen Kendimizi Kaybettik E Kitap


Fazlası ile duygusal bir kitap. Unutulmaz sıradışı romanlardan bir taneside diyebiliriz aslında.  Hem komik hem etkileyici hemde duygusal yönleri ile kusursuzca hazırlanmış muhteşem bir kitap. Kesinlikle severek okuyacağınız yazar Karen Joy Fowler tarafından yazılmış Hepimiz Tamamen Kendimizi Kaybettik isimli kitabı aşağıdaki linkden pdf olarak indirip okumaya başlıyabilirsiniz. Şimdiden iyi okumalar dileriz.

Hepimiz Tamamen Kendimizi Kaybettik Bilgi


Cook ailesiyle tanışın! 

Birbirini çok seven ama kusurlu insanlardan oluşan bir aile… Anlatıcımız Rosemary Cook'un çocukken yaptığı en iyi şey konuşmakmış. O altı yaşındayken korkunç bir olay olmuş, o kadar korkunç ki, Rosemary'yi sessizleştirmiş ve ailesini mahvetmiş. Şimdi, onun hayran olduğu ağabeyi bir terörist olarak FBI tarafından aranıyor. Hayat dolu bir kadın olan annesi artık bir hayalete dönüşmüş durumda; akıllı ve buyurgan babası ise kara kara düşünen, mesafeli bir adam. Ya Rosemary'nin sevgili kız kardeşi, yaptığı her yaramazlıktaki suç ortağı Fern? Onun kaderiyse, ailesinin asla hayal edemeyeceği kadar korkunç! 


Hepimiz Tamamen Kendimizi Kaybettik Yorumlar


"Bu unutulmaz roman sıradışı bir ailenin kalbine yapılan gizemli ve güzel bir yolculuk, 'insan' olmanın anlamı üzerine bir uyarı öyküsü. Sonunda, yalnızca yüreğinizi burkmakla kalmıyor; onu ele geçiriyor ve geri vermiyor."
-Dan Chaon-

"Bir kitap beni bu kadar duygulandırmayalı seneler oldu. Sabahın üçünde bitirdiğimde ağladım, sonra son bölümü bir kez daha okudum ve yine ağladım." 
-Ruth Ozeki-

"İnsanlar bir şeyin mükemmel olduğunu anlatmaya çalışırken akıl almaz ve inanılmaz der ya? Karen Joy Fowler'ın yeni kitabı mükemmel: kesinlikle akıl almaz ve tamamen inanılmaz, komik, etkileyici, eğlenceli bir kitap, aynı zamanda bilim tarihindeki utanç verici bir dönemle dürüst bir yüzleşme." 
-Mary Doria Russell-


Hepimiz Tamamen Kendimizi Kaybettik PDF indirHiç yorum yok:

Yorum Gönder

Pdfkitapindir.org Ücretsiz Yüzlerce E-Kitap indirebilirsiniz.

Yeni E-Kitaplar mail adresinize gelsin

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *