Abim Deniz - Can Dündar - Pdf indir


Can Dündar - Abim Deniz - PDF - Sayfa 480


Abim Deniz PDF


Erdal Öz olsun Nihat Behram olsun Denizlerle ilgili çok eser okudum inceledim fakat çocukluk çağını fotoğraflarla anlatılması çok etkileyici ve  Devrimci Deniz ile birlikte  çocuk Denizi de değinilmiş.. Her zaman ki gibi gözlerim dolarak, hüzenlenerek okuyorum.. Kesinlikle kitaplığınızda olması gereken bir eser. Teşekkürler Can DÜNDAR... bu kitabı aşağıdaki Linkden PDF olarak indirebilirsiniz.

Abim Deniz Bilgi


"Bu kitapta Deniz'in durgun, fırtınalı, eğlenceli, dalgalı hallerini ve yer yer derinliklerini bulacaksınız. Neden bugün hâlâ on binlerce çocuğun adında yaşadığını, her kesim tarafından sevilip sayıldığını, ölüm yıldönümlerinde nasıl olup da her yıl biraz daha büyüyen kalabalıklar toplandığını, her direnişte, her mitingde isminin niçin ısrarla anıldığını, neden Gezi Direnişi patladığında AKM'nin en görünür yerine onun posterinin asıldığını daha iyi anlayacaksınız."

Bugüne kadar özenle saklanan fotoğraflar, mektuplar ve belgeler, Can Dündar'ın deneyimli gazeteciliği ve Deniz'in yıllarca sessiz kalan kardeşi Hamdi Gezmiş'in tanıklığıyla birlikte ilk defa bu kitapta gün yüzüne çıkıyor. Devrim ideali peşinde fedakârca koşturmuş bir kuşağı ve dönemin siyasi atmosferini ortaya koyan Abim Deniz Denizlerin "onurlu ve cesur" duruşlarına içten bir selam…

Abim Deniz PDF indirHiç yorum yok:

Yorum Gönder

Pdfkitapindir.org Ücretsiz Yüzlerce E-Kitap indirebilirsiniz.
About Me
Ücretsiz PDF formatında Güncel E-Kitap Siteniz. PDFkitapindir.org

Yeni E-Kitaplar mail adresinize gelsin

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *