Kül ve Ateş - Modern Bir Masal - Katy Regnery - Pdf indir


Katy Regnery - Kül ve Ateş - Modern Bir Masal - PDF - Sayfa 414


Kül ve Ateş - Modern Bir Masal PDFYazar Katy Regnery yazmış olduğu bu kitapla romantizm severleri kendinden geçirmeyi başarmış  duruyor. Fazlasıyla olumlu yorum alan Kül ve Ateş kitabı bir güzel çirkin uyarlaması olup zaten o hikayeyi bilen kişiler için senaryonun ne kadar sorunsuz olduğunu Tahmin etmek hiçte zor olmadı.. Bu kitabı aşağıdaki linkden pdf olarak indirebilirsiniz.

Kül ve Ateş - Modern Bir Masal Bilgi


Savannah Carmichael bir zamanlar umut vaat eden ama artık yerle bir olmuş gazetecilik kariyerini geride bırakır ve doğup büyüdüğü kasabaya döner. Kendisine duygusal bir kahramanlık öyküsü yazma fırsatı verildiğindeyse, bir savaş kahramanı olan ve uzun zamandır kasabada münzevi bir hayat süren Asher Lee'nin bu iş için uygun kişi olduğunu düşünür. 

Afganistan'da yanı başında patlayan bomba yüzünden bir elini kaybeden ve yüzünün yarısında ömür boyu taşıyacağı derin izler olan genç adam, yaşadığı bu travmanın ardından sessiz sedasız bir hayat sürmeye başlar. Ta ki Savannah elinde bir tabak ev yapımı çikolatalı kekle ziyaretine gelene kadar. Asher bu samimi röportaj teklifini geri çeviremez ve yıllardır kilit vurduğu kalbinin kapısı Savannah sayesinde aralanmaya başlar. 

Hayal bile edemeyecekleri bir mutluluğu yakalayan bu iki âşığın yolları, dönüşü olmayan bir hata yüzünden ayrılmak zorunda kalır. Şimdi bu aşkın yeteri kadar güçlü olup olmadığını anlayabilmek için zor bir sınav verme vaktidir.


Kül ve Ateş - Modern Bir Masal PDF indir

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Pdfkitapindir.org Ücretsiz Yüzlerce E-Kitap indirebilirsiniz.
About Me
Ücretsiz PDF formatında Güncel E-Kitap Siteniz. PDFkitapindir.org

Yeni E-Kitaplar mail adresinize gelsin

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *