Mükemmel Bir An - Tim Tharp - Pdf indir


Tim Tharp - Mükemmel Bir An - PDF - Sayfa 288


Mükemmel Bir An PDF


Yazar Tim Tharp dan dop dolu bir kitap. Sutter yakışıklı umursamaz genç bir Adamdır. Okul hayatı boyunca bir okadar kötü ve geleceği olumsuz olsa da yaşadığı anda ki hayatına özen göstermeyen bir erkek arkadaşı yoktur. İstediği kızı elde edebilir ve onlara istediğini yaptırabilir birisi.. bu kitabı ağaşıdaki linkden pdf olarka indireblirsiniz.

Mükemmel Bir An Bilgi


Herkesin gözdesi bir çocuk, 
herkesin gözünden kaçan bir kızla karşılaşınca...

Sutter Keely, o  partilerin vazgeçilmezidir. Herkesi dans pistine çıkarabilir. Herkesi havuza kıyafetleriyle sokabilir. Tamam, akademik açıdan dâhi sayılmaz. Ne üniversiteye ne de iş yaşamına dair bir plan yapmıştır ve büyük ihtimalle geçimini gömlek katlayarak sağlayacaktır. Ama kasabada bir sürü kadın vardır ve Dean Martin ile viskinin yardımıyla hayatı aslında oldukça şahanedir.
Ta ki bir sabah bir bahçede uyanıp Aimee'yle tanışana kadar. Aimee'nin dünyadan haberi yoktur, sosyal ilişkiler konusunda tam bir felakettir, yardıma ihtiyacı vardır ve Üstat Sutter nasıl muhteşem üstü zaman geçirileceğini ona gösterecek, sonra da kendi yoluna gitmesine izin verecektir. Ama Aimee diğer kadınlara benzememektedir ve Sutter çok geçmeden boyundan büyük bir işe kalkıştığını anlar. Hayatında ilk defa bir başkasının yaşamını değiştirme… ya da mahvetme gücü elindedir.


Mükemmel Bir An Yorumlar


"Zekice ve muhteşem bir üslupla yazılmış bir roman." 
-Publishers Weekly-

"Okurlar yolunu kaybetmiş fakat içtenliği ve etkileyiciliğiyle etrafındakilere yardım etmeye çalışan deli dolu bu gencin yaşamına kendilerini kaptıracaklar." 
-School Library Journal-


Mükemmel Bir An PDF indir

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Pdfkitapindir.org Ücretsiz Yüzlerce E-Kitap indirebilirsiniz.
About Me
Ücretsiz PDF formatında Güncel E-Kitap Siteniz. PDFkitapindir.org

Yeni E-Kitaplar mail adresinize gelsin

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *