Bitmemiş Öyküler - J.R.R. Tolkien - Pdf indir


J.R.R. Tolkien - Bitmemiş Öyküler - Christopher Tolkien - PDF - Sayfa 755


Bitmemiş Öyküler PDFKıymetli yazar J.R.R. Tolkien tarafından kaleme alınmış olan yazarın son kitabı Bitmemiş Öyküler'i paylasıyoruz siz okurseverlerimize. Bilindiği gibi J.R.R. Tolkien'nin ölümünden uzun bir zaman geçmesine rağmen hala güncel kitapları cıkmaktadır.bunların sebebi ise J.R.R. Tolkien gercekten derin düşünceli ve çok yönlü kişiliği olan yazarlardan bir tanesidir. bir kitabı yazarken sonunu,basını ve ortasını bir yerlere not ederdi.Binlerce sayfa calısma metni olan J.R.R. Tolkien nin ne kadar iyi bir yazar olduğunu buradan anlıyabiliriz. Bu kitabı sitemizden PDF formatında indirip okuyabilirsiniz.

Bitmemiş Öyküler Bilgi


Bitmemiş Öyküler, Tolkien'in Orta-Dünya efsanesinin çok önemli bir parçasıdır. Özellikle Yüzüklerin Efendisi, Silmarillion ve Hobbit kitaplarını okuyan Tolkien hayranlarının dikkatini çekecek bu kapsamlı çalışma, yazarın yaşarken tamamlayamadığı ama oğlu Christopher Tolkien'in kendi notlarıyla sunduğu bir eser. 

Bitmemiş Öyküler, Orta-Dünya'nın Birinci Çağı ile Yüzük Savaşı'nın sona erişi arasındaki zamana ait öyküleri kapsıyor. Çöküşü öncesindeki uzun çağlardan Númenor hakkında günümüze kalabilen tek öykünün yanı sıra, Palantíri ve Amroth Efsanesi de yine Bitmemiş Öyküler arasında anlatılıyor.


Bitmemiş Öyküler PDF indirHiç yorum yok:

Yorum Gönder

Pdfkitapindir.org Ücretsiz Yüzlerce E-Kitap indirebilirsiniz.
About Me
Ücretsiz PDF formatında Güncel E-Kitap Siteniz. PDFkitapindir.org

Yeni E-Kitaplar mail adresinize gelsin

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *