Yarınlarım Senin - Stephanie Laurens - Pdf indir


Stephanie Laurens - Yarınlarım Senin - PDF - Sayfa 270


Yarınlarım Senin Pdf


Martin Willes in elinden zorlukla heleni kurtaran Merton Kontu dönemin yakısıklı kontudur.Nedense bir zamanlar etrafı haydutlarla kötü adamlarla çevrilmiş Heleni bu adamlardan kurtarır.Ve helen sadece bir teşekkür ederek başka hiçbirşey söylemeden oradan hızlıca uzaklaşır..

Yarınlarım Senin Bilgi


Merton Kontu Martin Willesden, etrafı haydutlarla çevrilmiş Helen'ı kurtardığında, çapkınlıkla geçen bekârlık günlerinin bittiğini anlar. Ancak Helen onun yardımına ne kadar minnettar olsa da ismini bile söylemeden kaçar. Martin elindeki ipuçlarıyla onu bulmalı, baştan çıkarmalı ve hayatına dahil etmelidir. Ve bunun önünde ne geçmişin skandalları ne de şimdinin tehlikeleri duracaktır. Martin kaderindeki bu gizemli kadını ne pahasına olursa olsun bulacaktır.

Yarınlarım Senin Yorumlar


"Stephanie Laurens, okuyucularını hareketli olay örgüleri,hızlı diyaloglar ve unutulmaz karakterlerle eğlendirmeyi ve büyülemeyi her romanında başarıyor."
-Historical Romance Reviews-

Yarınlarım Senin Pdf indir2 yorum:

  1. Kitabi begenerek okudum.Her ne olursa olsun hedefinden vazgecmemelerini anlatan bir kiyapti.Akici bir kitap tavsiye ederim.Paylasim icin tesekkur ederim.

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Bu güzel yorumunuz için bizde size Teşekkür ederiz Dilek hanım :)

      Sil

Pdfkitapindir.org Ücretsiz Yüzlerce E-Kitap indirebilirsiniz.
About Me
Ücretsiz PDF formatında Güncel E-Kitap Siteniz. PDFkitapindir.org

Yeni E-Kitaplar mail adresinize gelsin

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *