Aşk ve Diğer İmkansız Kelimeler - Erin McCahan - Pdf indir


Erin McCahan - Aşk ve Diğer İmkansız Kelimeler - PDF - Sayfa 336


Aşk ve Diğer İmkansız Kelimeler PDF

İnsan bilmediği bir dilde kendisi olabilir mi?.. Peki ya âşık olabilir mi? Josie Zeki ve uyanıktır.kendisine göre bir çok kişinin dilinden anlayıp ona göre uyanıkca konuşabilir.Josienin bu aralar en muhim derdi en iyi dilini anladığı büyük ablasının moron ve nefret ettiği birisi ile nışanlanması üzerinedir.. Bu kitabı sitemizden pdf formatında indirebilirsiniz.


Aşk ve Diğer İmkansız Kelimeler Bilgi


Kalbiniz çeviriye kurban giderse ne olur?

On altı yaşındaki Josie birçok dil bilmektedir: Lise dili, üniversite dili, arkadaş dili, erkek arkadaş dili, ayrılık dili, hatta güzel kız dili. Ama bunların hiçbiri kendi dili değildir… Onun dilini konuşanlar yalnızca en yakın arkadaşı Stu ile ablası Kate'tir. Kate çekilmez bir adamla nişanlanınca Josie bunu dünyanın en büyük hatası gibi görmekten kendini alamaz. Ablası düğün gününe kadar Josie'yi yola getirmeye kararlıdır; Josie'yse Kate ile nişanlısını ayırmaya. Sırlar ve anlamsal farklılıklar üzerine savaşlar verilirken Josie gerçek aşkın doğasını merak etmeye başlayacaktır.


Aşk ve Diğer İmkansız Kelimeler Yorumlar


"McCahan'ın ilk ağızdan anlattığı öykü, okurları kahkahalara boğacak. Josie'nin analitik, fazla düşünerek yaptığı konuşmaları ve iğneleyici cümleleri gönüllere taht kuracak cinsten."
-Publisher's Weekly-

"Başkahramanı gibi komik, tuhaf ve sempatik bir hikâye… Hayran kalmamak elde değil."
-Huntley Fitzpatrick-

"Josie gençlik edebiyatında nadir bulunan, özgün bir karakter… Kontrol edilemeyeni kontrol etmeye çalışarak, sevgiyi hem isteyip hem ondan korkarak içimizden biri olduğunu gösteriyor. Canlı karakterler ve tatmin edici konusuyla okurların beklentisini boşa çıkarmayacak." 
-Kirkus Reviews-

Aşk ve Diğer İmkansız Kelimeler PDF indirHiç yorum yok:

Yorum Gönder

Pdfkitapindir.org Ücretsiz Yüzlerce E-Kitap indirebilirsiniz.
About Me
Ücretsiz PDF formatında Güncel E-Kitap Siteniz. PDFkitapindir.org

Yeni E-Kitaplar mail adresinize gelsin

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *