Daima Aşk Kazanır - Asude - Pdf indir


Asude - Daima Aşk Kazanır - PDF - E Kitap - Sayfa 544


Daima Aşk Kazanır PDF


Uzun süredir sizinde beklemekte olduğunuz Daime Aşk Kazanır isimli kitabı paylasıyoruz siz okur severlerimiz için.Tekin Soydemir ünlü, güçlü ve hiç yenilmemiş bir ünlü iş adamıdır.Rüya ise bu ünlü adam yüzünden ailesi iflas etmiş hırslı ve intikam dolu güzel bir bayandır. Bu kitabı sitemizden pdf olarak indirebilirsiniz.. pdfkitapindir.org iyi okumalar diler.


Daima Aşk Kazanır Bilgi


Her kaçış bir esarettir aşkta… Ve her esaret bir galibiyettir aslında…

Tekin Soyönder, kuralları yalnızca kendisinin koyduğu tehlike dolu yaşamında güçlü ve yenilmez bir iş adamıydı. Bütün dünyayı korkuttuğu halde Rüya'yı durmaksızın kendine çekiyordu. Bu baş belası kızdan kurtulmaya, çatık kaşları ve yakıcı öfkesiyle onu kendinden uzak tutmaya çalıştı ancak hayat onlar için çoktan bir rol belirlemişti...

Rüya, sınırları babasının çizdiği bunaltıcı hayatında ilk kez bir maceraya atılmak istedi. Bu macera ailesini iflasa sürükleyen adamdan intikam almayı amaçlıyordu. Henüz işin başındayken tatsız bir tanışma yaşadığı Tekin Soyönder'e toslayınca, kaçıp gitmek yerine onunla inatlaşmayı seçti. 

Sarpa saran acemi bir plan, hem Rüya'nın hem de Tekin'in hayatını karıştıracak, yeniden bir araya gelmeleri kaçınılmaz olacaktı. Çünkü macera yanlış başlamış olsa da, bu iki zıt insanı birbirine bağlayan bir doğruyla son bulacaktı.


Daima Aşk Kazanır PDF indir


PDF Dosyası sondan başa doğru okunacak şekilde sıralanmıştır.


2 yorum:

  1. paylaşım için teşekkürler

    YanıtlaSil
  2. Lütfen asude nin ateşle oynama Kitabınıda yükleyin merakla bekliyorum teşekkürler

    YanıtlaSil

Pdfkitapindir.org Ücretsiz Yüzlerce E-Kitap indirebilirsiniz.
About Me
Ücretsiz PDF formatında Güncel E-Kitap Siteniz. PDFkitapindir.org

Yeni E-Kitaplar mail adresinize gelsin

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *