Deliliğin Kıyısında - Megan Shepherd - Pdf indir


Megan Shepherd - Deliliğin Kıyısında - Kaçığın Kızı 2 - PDF - Sayfa 408


Deliliğin Kıyısında E KitapYazar Megan Shepherd'ın nelerden hoşnut olduğunu bilen ve bunlara göre romanına yön veren etkileyici ve profesyonel bir yazardır.Klasik romanlardan alıntı yada örneklendirilerek başlatmış olduğu Kaçağın Kızı isimli romanı çok sevmiş ve serinin devamı olan 2. kitap Deliliğin Kıyısında isimli kitabı çıkartmıştır.

Deliliğin Kıyısında Bilgi


İçindeki karanlıkla yüzleşme vakti

Robert Louis Stevenson'ın klasikleşmiş romanı Dr. Jekyll ve Mr. Hyde'dan esinlenmiş Deliliğin Kıyısında, Kaçığın Kızı serisinin ikinci romanı.

Juliet Moreau, babasının adasını ve ardında bıraktığı sırları terk edip Londra'ya geri döneli aylar olmuştur. Aşina olduğu hayatı yeniden kurarken Dr. Moreau'nun dehşet verici mirasını unutmaya çalışır; fakat birisi ya da bir şey belli ki onu unutmamıştır. Kendisine yakın insanlar birer birer, ardında korkunç pençe izleri bırakan bir katile kurban düşmeye başlayınca, Juliet babasının yaratıklarından birinin de adadan kaçmış olabileceğinden korkar. Bir yandan giderek kötüleşen hastalığını iyileştirecek serumu araştırıp bir yandan da var gücüyle bu katili durdurmaya çabalarken, kendini bir kez daha skandallar ve tehlikeyle dolu bir dünyanın içinde bulur. İki parçaya bölünmüş gönlü, su yüzüne çıkan geçmişi ve peşindeki takıntılı katille, Juliet bu işten canlı çıkabilecek midir?


Deliliğin Kıyısında PDF indirHiç yorum yok:

Yorum Gönder

Pdfkitapindir.org Ücretsiz Yüzlerce E-Kitap indirebilirsiniz.
About Me
Ücretsiz PDF formatında Güncel E-Kitap Siteniz. PDFkitapindir.org

Yeni E-Kitaplar mail adresinize gelsin

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *