Kusurlu - Cecilia Ahern - Pdf indir


Cecilia Ahern - Kusurlu - PDF - Sayfa 388


Kusurlu E Kitap


Yazar Cecilia Ahern tarafından kaleme alınmış güzel bir roman sizlerle.Celestine North Harika bir kız ve Güzel bir hayata sahipti hiçbirşeye ihtiyacı yoktu. sürekli göz önünde tutulan iyi bir çocuk,iyi bir öğrenci ve sevilen bir kız arkadaştı. Fakat ahlaki yönlerden yozlaşmış ve dışlanmış kusurluların yanı sıra Celestine'in önünde harika bir gelecek vardı.

Kusurlu Bilgi


Celestine North muhteşem bir hayata sahipti. El üstünde tutulan bir evlat, örnek öğrenci, sevilen bir arkadaştı. Okulun en yakışıklısıyla çıkıyor, mükemmel notlar alıyor, güzelliğiyle herkesi büyülüyordu. Ahlaken yozlaşmış, dışlanmış Kusurluların aksine, Celestine'in önünde çok parlak bir gelecek vardı. Ancak bir gün, çok sevdiği komşusunun Kusurlu damgası yemek üzere alınıp götürülmesi kafasında sorular oluşmasına yol açtı. Tehlikeli, canını acıtan sorular... O da bir gün hapse atılabilir miydi?

Damgalanabilir miydi? Kusurlu ilan edilir miydi? Dogru ile yanlış arasında, her zaman kesin bir çizgi var mıydı? Bir insanı lekelemek bu kadar kolay mıydı? Dünyaca ünlü, usta yazar Cecelia Ahern, Kusurlu'da haksız yere insanları yücelten ya da mahveden bir sistemi ve modern toplumların bu büyük açmazını, yürek yakıcı bir hikâyeyle anlatıyor. 


Kusurlu PDF indirHiç yorum yok:

Yorum Gönder

Pdfkitapindir.org Ücretsiz Yüzlerce E-Kitap indirebilirsiniz.
About Me
Ücretsiz PDF formatında Güncel E-Kitap Siteniz. PDFkitapindir.org

Yeni E-Kitaplar mail adresinize gelsin

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *