Dominant - Tara Sue Me - Pdf indir


Tara Sue Me - Dominant - PDF - Sayfa 488


Dominant EKitap indir
Yazar Tara Sue Me'den yüreğinizi hoplatıcak muhteşem bir romanı daha sizler için paylaşıyoruz.West yaşadığı ülkenin en zenginlerindendir.iş hayatı olsun yatak hayatı olsun her ikisini farklı olarak şekillendirip benım dediğim olacak şeklinde boyutlandırmıştır.Akıcı anlatımı ve harika kurgusu ile hazırlanmış olan Dominant isimli kitabı sitemizden PDF formatında indirebilirsiniz.

Dominant Bilgi


Geçmişteki korkunç sırlar gün ışığına çıkmak üzereyken insan, arzularından ne elde edebilir ki?

Ülkenin önemli şirketlerinden birinin CEO'su olan çapkın milyarder Nathaniel West gündüzleri toplantı salonlarında, geceleri ise yatak odasında hâkimiyetini göstermekten hoşlanır. Hayatını paylaşacak kadın ise ona koşulsuz itaat etmeli ve yatak odasındaki karanlık fantezilerine eşlik edebilmelidir.

Nathaniel itaatkârlarının muhakkak deneyimli olmasını istese de Abby'nin başvurusu masasına geldiğinde Nathaniel onun cazibesine kapılır ve ona bir şans vermekten kendini alıkoyamaz. Bir hafta sonu yapılan denemeyle başlayan ilişkileri kısa sürede ikisini de alabora edecek güce sahip fırtınalı bir aşka dönüşür.

Duyguları ile prensipleri arasında kalan Nathaniel'ın bir seçim yapması gerekmektedir çünkü hafta sonlarında oynadıkları oyunlar ve adım attığı bu nefes kesici yeni dünya Abby'ye yetmemektedir. Üstelik Nathaniel'ın sekiz yıldır sakladığı sırrı ortaya çıkmak üzeredir ve bu sır geç bulduğu aşkını elinden alacak güçtedir.Dominant Yorumlar


"Nathaniel tanıdığınız hiçbir erkeğe benzemiyor…"
-Mind Reader-

"Dominant'ı tekrar tekrar okumak isteyeceksiniz."
-The Book Reading Gals-

"Bu erotik ve heyecan verici hikâyeye doyamayacaksınız."
-Martini Reviews-

"Abby ve Nathaniel arasındaki çekimi kıskanmaktan kendinizi alamayacaksınız."
-Night Owl Reviews-


Dominant PDF indirHiç yorum yok:

Yorum Gönder

Pdfkitapindir.org Ücretsiz Yüzlerce E-Kitap indirebilirsiniz.
About Me
Ücretsiz PDF formatında Güncel E-Kitap Siteniz. PDFkitapindir.org

Yeni E-Kitaplar mail adresinize gelsin

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *