Göl Evi - Kate Morton - Pdf indir


Kate Morton - Göl Evi - PDF - Sayfa 536


Göl Evi E Kitap


Gizemli sırları, aile sırları ve aşk ile örülü bu harika roman sizi sarsacak gibi.Yazar Kate Morton tarafından kaleme alınmış olan Göl Evi isimli Roman fazlası ile ilgi görmüş ve satış rekorlarına doğru ilerlemektedir.Çoğunlukla yetişkin kesimin ilgisini çeken Kitap Aile draması olup her kesim içinde uygun okunabilir güzel bir kitap.. Fakat az öncede dediğimiz gibi Genelde Yetişkinlerin daha çok ilgisini çekmiş diyebiliriz.

Göl Evi Bilgi


Tarihi kurgunun polisiyeyle buluştuğu inanılmaz hikâyesiyle her türden okuru kendine bağlayacak bir aile draması.

Kayıp bir çocuk…
Haziran, 1933. Edevane'lerin kır evi Loeanneth'te geleneksel Yaz Dönümü Partisi için hummalı bir hazırlık var. Yazarlık hayalleri kuran, on altı yaşındaki Alice Edevane özellikle heyecanlı. Kitabı için mükemmel bir fikir bulmakla kalmadı, rastlayıp rastlayabileceği en yanlış insana da âşık oldu. Ama saat gece yarısını vurduğunda ve gökyüzünde havai fişekler patlarken Edevane ailesi öyle bir trajedi yaşayacak ki, Loeanneth'i sonsuza dek terk etmek zorunda kalacaklar.

Terk edilmiş bir ev…

Yetmiş yıl ve sarpa saran bir soruşturmanın sonunda, Sadie Sparrow, Metropolitan Polis Teşkilatı'ndan zorunlu izne ayrılıyor. Büyükbabasının Cornwall'daki evine giden Sadie, boşluktan ne yapacağını şaşırmış hâlde. Ta ki bir gün, sık bir korunun çevirdiği, masalsı kır evine rastlayıp oradan kaybolan çocuğun hikâyesini öğrenene dek.

Çözülmemiş bir sır…

Bu arada, Hamstead'deki şık evinin tavan arasındaki çalışma odasında, seksenine merdiven dayayan ve artık ünlü bir yazar olan Alice Edevane yeni cinayet romanları üzerinde çalışıyor. Ama bir gün genç bir dedektif çıkageliyor ve Alice hayatı boyunca kaçmaya çalıştığı gerçeklerle yüzleşiyor.

Göl Evi Yorumlar


"Morton'ın son romanında, yazarın alametifarikası hâline gelen sırlar, bir kez daha gün ışığına çıkıyor. Kayıp bebekler, bir annenin fedakârlığı ve sırlar, sırlar, sırlar… Morton ipuçlarını cömertçe sunarken gerçeğe yaklaştığınızı hissediyor, ancak sadece daha derinlerdeki bir sır tabakasına ulaşıyorsunuz. Kalp sızlatan seçimler ve zengin karakter çeşitliliğiyle sizi derinden etkileyecek bir roman."
-Booklıst-

Göl Evi PDF indir2 yorum:

  1. ellerinize saglık teşekkürler

    YanıtlaSil
  2. Mükemmel bir yazardan yine mükemmel bir kitap, aile sırları, dram, yanlış anlamalar ve yanlış gözlemlerden oluşan sırlar ve neredeyse kitaptaki her karakterin gözünden/geçmişinden bir anlatım var (1,5 yaşındaki bir karakter dahil :)
    Paylaşım için çok teşekkür ederim, ellerinize sağlık

    YanıtlaSil

Pdfkitapindir.org Ücretsiz Yüzlerce E-Kitap indirebilirsiniz.
About Me
Ücretsiz PDF formatında Güncel E-Kitap Siteniz. PDFkitapindir.org

Yeni E-Kitaplar mail adresinize gelsin

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *