Karanlıkta Serisi - Laura Kaye - Pdf indir


Laura Kaye - Karanlıkta Serisi - Hearts in Darkness Serisi - PDF - Full Seri 2 Kitap


 • 1. Kitap: Karanlıkta / Hearts in Darkness
 • 2. Kitap: Aydınlıkta  / Love in the Light


Karanlıkta Serisi PDF Kitap


Birbirinden Güzel muhteşem iki kitaptan oluşan Seri. Karanlıkta Serisini sizler için paylaşıyoruz.Karanlıkta ve Aydınlıkta olmak üzere iki kitaptan olusan bu seri akıcı anlatımı ve kurgusu ile sizi kendine bağlıyacak olan bu seriyi kaçırmayın. her sayfasında acaba ne olacak diye okuyacağınız bu seriyi sitemizden PDF formatında indirebilirsiniz. Şimdiden iyi PDF Kitap okumalar.

Karanlıkta Serisi Bilgi


Karanlıkta Bilgi


Karanlıkta neyle karşılaşacağınızı asla bilemezsiniz...

İki Yabancı
Makenna James daha kötü bir gün geçiremeyeceğini düşünüyordur; ta ki zifiri karanlık bir asansörde bir yabancıyla mahsur kalana dek. İnce çizgili tayyörünün içinde salınan şık muhasebecinin telefonu çalınca dikkati dağılır ve asansördeki adamda gözüne çarpan tek şey, elinin üstündeki ejderha dövmesidir.

Dört Saat
Kızıl saçlı bir kadın telaşla asansöre binip çantasında telefonunu aramaya başlayınca Caden Grayson keyiflenir. Birden elektrik kesildiğindeyse bu keyif yerini paniğe bırakır. Pirsinglerine, dövmelerine ve korkunç görünümlü yarasına rağmen karanlıktan ve dar alanlardan çok korkmaktadır. Şimdiyse en kötü kâbusunun içinde hapsolmuştur.

Zifiri Karanlık Bir Asansör
Şimdi Makenna ve Caden'ın korkuyla baş edebilmek için birbirlerine yardım etmeleri gerekmektedir. Dış görünüşe dayalı önyargıları olmayınca ne kadar çok ortak noktaları olduğunu fark ederler. Ortamı ısıtan karanlıkta aralarındaki çekim giderek büyür ve havada kıvılcımlar uçuşmaya başlar. Peki ama ışıklar tekrar yandığında da aynı şekilde hissedecekler midir?


Aydınlıkta Bilgi


Karanlıkta kalan duyguları bir tek aşk aydınlatır...

Karanlıkta Başlayan Tutkular
Caden ile Makenna, karanlık bir asansörde geçen baş döndürücü gecenin ardından doludizgin bir aşka yelken açmıştır.Küçük yaşta trafik kazası geçiren ve bu travmayı atlatamayan Caden, Makenna'yı bir gün kaybedebileceği düşüncesiyle bu ilişkiden korkmaktadır.Diğer taraftan Makenna onu ailesiyle tanıştırmaya karar verir fakat bu Caden'ı rahatlatmaz, aksine yeni endişelerin içine atar.

Aşkın Işığını Ararken
Makenna'nın baba evinde karşılaştığı bazı sorunlar Caden'ı epey zorlar, zira ağabeyinin ve eski sevgilisinin Makenna'yla ilgili başka planları vardır. Endişelerine bir yenisi daha eklenince beynindeki zifiri karanlığa boyun eğen Caden, Makenna'yı terk eder ve iyice dibe vurur. Caden artık içine düştüğü bataklıktan çıkmak, kendine güvenini yeniden kazanmak ve Makenna'nın ona sunduğu tutkulu aşka kavuşmak zorundadır. Caden ve Makenna eski ateşli günlerine dönüp bu karanlıktan çıkabilecek, sonsuz bir aşk vaat eden aydınlığa ulaşmayı başarabilecek midir? 


Karanlıkta Serisi PDF indir

Karanlıkta PDF indir

Aydınlıkta PDF indir3 yorum:

 1. Ve iste bir Laura Kay klasigi daha.Karanliktan Aydinliga.Bu seriyi Karanliktayi okudugumda Caden'i dovmeli,piersingli olmasina ragmen cok sevdim.Bu bana dis gorunuse gore insanlari yargilamamayi bir kez daha ogretti.Kizil (Makkena) nin saglam kisiligine ,ailesine ve cesaretine hayran oldum.Laura Kay her zaman oldugu gibi saglam aile mesajlari vermis.Birbirlerine taban tabana zit iki karakteri mukemmel bicimde harmanlamis.Ben Makkenna ve Caden'in hikayesini cok sevdim.Umarim sizde sever Karanliktan Aydinliga gecersiniz.Iyi okumalar.

  YanıtlaSil
 2. Emeklerinize sağlık, paylaşımlarınız için teşekkür ederim. Dilek Özcan ın yorumuna da bayıldım, çok güzel açıklamış.

  YanıtlaSil
 3. Begendiginize cok sevindim tesekkur ederim.

  YanıtlaSil

Pdfkitapindir.org Ücretsiz Yüzlerce E-Kitap indirebilirsiniz.
About Me
Ücretsiz PDF formatında Güncel E-Kitap Siteniz. PDFkitapindir.org

Yeni E-Kitaplar mail adresinize gelsin

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *