Yolum Aşka Düştü - Meral Kır - Pdf indir


Meral Kır - Yolum Aşka Düştü - PDF - Sayfa 496


Yolum Aşka Düştü EKitap indir


Ortada Bir savaş var fakat bu savaş bildiğimiz savaşlardan değil..  Aşk savaşı. Tutkularına ve hırslarına yenilenlerin ve içindeki sevginin yolu aşka düşenlerin bir yoluydu. Sena herşeye sahip olmasına rağmen bütün hayatı musmutlu geçerken bir televizyon haberi ile tüm hayatı alt üst olur. özene bezene kurmuş olduğu hayatı ellerinden yavaşda akıp giderken hayatının geri kısmını alıcağınıda düşünüyordur. Meral Kır tarafından kaleme alınmış olan bu romanı mutlaka okumalısınız.

Yolum Aşka Düştü Bilgi


"Bir daha dünyaya gelirse âşık olacağı adamı insan ırkından seçmeye karar veren, şaşkın akademisyen Sena Tekin ve önce Sena'yı öpüp sonra, "Pardon, ben senin ağabeyin sayılırım," diyen Ahmet Sancaktar'dan soluksuz okuyacağınız bir roman… Aşk, zor oyunları severdi ama bu bir oyun değildi; bu, tutkuya yenik düşenler ile yolu aşka düşenlerin savaşıydı.

Severek yaptığı bir işe, harika bir nişanlıya ve güzel dostlara sahip olan Sena'nın tüm hayatı televizyonda izlediği bir haberle alt üst olur. Özenle kurduğu dünyası yavaş yavaş yıkılırken, hayatını geri alacağına dair tüm umutlarını kaybetmenin eşiğine gelir. Ancak Sena'yı asıl korkutansa, yıllardır âşık olduğu Ahmet Sancaktar'ın onu korumak için her şeyi göze almasıdır. Çünkü artık genç kızın hem hayatı hem de kalbi tehlikededir… 

Ünlü ve zengin Sancaktar Ailesi'nin hırçın, asabi ve ukala olarak tanınan üyesi Ahmet Sancaktar'ın sevdikleri için yapamayacağı şey yoktur. Ancak girdiği amansız kovalamacanın içinde Sena'yı korumak için yaptıkları kendisini bile şaşırtırken, Ahmet'i asıl korkutan şey ise ayağına dolanan aşktır. Karanlıktaki düşmanla savaşmak mı, yoksa aşka karşı gelmek mi daha zordu? Yaşayıp görmekten başka şansı yoktu… PDF dosyası tersten başlamaktadır.. Okumaya sondan başa doğru başlayın.


Yolum Aşka Düştü PDF indirHiç yorum yok:

Yorum Gönder

Pdfkitapindir.org Ücretsiz Yüzlerce E-Kitap indirebilirsiniz.
About Me
Ücretsiz PDF formatında Güncel E-Kitap Siteniz. PDFkitapindir.org

Yeni E-Kitaplar mail adresinize gelsin

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *