Alışverişkolik Takipte - Sophie Kinsella - Pdf indir


Sophie Kinsella - Alışverişkolik Takipte - Alışverişkolik Serisi - PDF - Sayfa 340


Alışverişkolik Takipte E Kitap


Yazar Sophie Kinsella' nın serisi olan Alışveriş kolik serisinin devamı olan Alışverişkolik Takipte ile devam ediyoruz paylaşımlarımıza.Kitap Becky'in basından geçen olaylara okuyucuları adeta coşturuyor. Serinin ilk kitabını okuyanlar bu kitabıda mutlaka okumalılar.

Alışverişkolik Takipte Bilgi


Bazen kumar oynamadan büyük ödülü kazanamazsınız.

Becky Brandon (ya da evlenmeden önceki soyadıyla Bloomwood) yine önemli bir göreve çıkıyor! Şaşırdınız mı? Biz hiç şaşırmadık. 

Sürprizlerle dolu Hollywood macerasından sonra Becky şimdi de Las Vegas'a ayak bastı. Becky'nin babası gizemli bir şekilde ortadan kaybolmuş, annesi endişeden kafayı yemiş ve hatta en yakın arkadaşı Suze çaresizlikten bambaşka birine dönüşmüş olabilir. Sakin olun, Becky tüm bunlara el atacak. Şu el bir bitsin de... Ne var canım kendini kumara birazcık kaptırdıysa yani? O neleri aşmadı ki? Yürü be Becky! Kim tutar seni?! 

Becky şimdiye kadarki en büyük, en muhteşem, en cesur ve en süper-ötesi planını devreye sokuyor! Ailesinin ona en çok ihtiyaç duyduğu anda Becky'nin planı herkesi kurtarabilecek mi? Bu kez işler fena karıştı. Becky'nin kendi başına bizzat açacağı dertlere gülmek için takipte kalın.


Alışverişkolik Takipte PDF indirHiç yorum yok:

Yorum Gönder

Pdfkitapindir.org Ücretsiz Yüzlerce E-Kitap indirebilirsiniz.
About Me
Ücretsiz PDF formatında Güncel E-Kitap Siteniz. PDFkitapindir.org

Yeni E-Kitaplar mail adresinize gelsin

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *