İyilik ve Kötülük Okulu Serisi - Soman Chainani - Pdf indir


Soman Chainani - İyilik ve Kötülük Okulu Serisi - PDF - iki Kitap


İyilik ve Kötülük Okulu Serisi Pdf KitapYazar Soman Chainani'den muhteşem bir seri İyilik ve Kötülük Okulu Serisi sizler ile. Yeni bir seriye başlamak istiyorsanız baktığınız tüm serileri unutun. ve bu seriye başlayın.Soluk soluğa okuyacağınız bu seriye fazla geç kalmadan başlamanızı tavsiye ediyoruz şimdiden iyi okumalar dileriz.

İyilik ve Kötülük Okulu Serisi


"Ancak olduğunuzu zannettiğiniz kişiyi yok ettiğiniz zaman gerçekten olduğunuz kişiyi hayata geçirebilirsiniz!"
Masal kahramanları yetiştiren İyilik ve Kötülük Okulu'nda, iki iyi arkadaşı masalsı bir macera bekliyor. Pembe kıyafetlere ve cam ayakkabılara bayılan Sophie, okuldan dört dörtlük bir masal prensesi olarak mezun olacağına emin. İnsanlardan kaçıp yalnız kalmayı tercih eden Agatha ise kömür karası saçları ve tuhaf zevkleriyle, Kötülük Okulu öğrencilerine benziyor. Ama işler, düşündüklerinden farklı gelişiyor. İyi ve Kötünün gerçek benliklerini keşfedecekleri bir okul yılı başlıyor!
New York Times'ın en çok satanlar listesine giren İyilik ve Kötülük Okulu sizi bas döndürücü bir dünyaya davet ediyor. Prenseslik Adabı, Kötülük Tarihi ve Masallarda Hayatta Kalma gibi dersler, iki kafalı sert öğretmenler, çalışkan cadılar ve popüler prenseslerle dolu bu okul size pek de yabancı gelmeyecek.

Prenssiz Bir Dünya Hakkında

Günün birinde bu okula dönebilirsin.
Gerçek askını da yanında getirirsin."

Sona eren masallarının ardından Sophie ve Agatha, Sonsuza Dek Mutlu yasamaya başlayacaklarını zannederlerken, kendilerini bir kez daha masal dünyasında buluyorlar. Ama o bildikleri dünya değişmiş. Eski bağların koptuğu, yeni ittifakların kurulduğu bu düzende bir savaş filizleniyor ve gölgelerde gizlenen tehlikeli bir düşman giderek kuvvetleniyor.

Agatha ve Sophie barışı geri getirebilecekler mi? Yoksa masal dünyası ve birbirlerine duydukları sevgi tümüyle yitip gidecek mi?

Dünyanın dört bir yanında farklı dillere çevrilen ve New York Times çok satanlar listesine giren İyilik ve Kötülük Okulu'nun bu devam macerası, sizi her şeyin masallardaki gibi siyahla beyazdan ibaret olmadığı, keşfedilmeyi bekleyen grilerle dolu bir masal dünyasına davet ediyor. 


İyilik ve Kötülük Okulu Serisi PDF indirİYİLİK VE KÖTÜLÜK OKULU SERİSİ İNDİR

PRENSSİZ BİR DÜNYA İNDİR

1 yorum:

  1. gerçektende okunması gereken serilerden birsi bizim sitemizdede güzel kitaplara rastlayabilirsiniz.

    http://www.ekitapoku.xyz/

    YanıtlaSil

Pdfkitapindir.org Ücretsiz Yüzlerce E-Kitap indirebilirsiniz.
About Me
Ücretsiz PDF formatında Güncel E-Kitap Siteniz. PDFkitapindir.org

Yeni E-Kitaplar mail adresinize gelsin

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *