Kalbimin Peşinde - Courtney Walsh - Pdf indir


Courtney Walsh - Kalbimin Peşinde - Paper Hearts Serisi 2 - PDF - Sayfa 440


Kalbimin Peşinde E Kitap


Doğduğumuzdan beri takip etmediğimiz tek şey herhalde kalbimiz. Annemiz, Babamız, abimiz ve diğer büyüklerimiz belkide eşimiz. Ya kalbimiz ?

Evely Yıllar boyu birlikte yaşamış olduğu eşinin bir nevi ajan olduğunu kapısına gelen polislerin eşini alıp götürdüklerinde öğrenmişti.Bu bile çok fazla agır bir durum olmasına rağmen çok daha farklı sırlarıda ortaya çıkmaya başlamıştı.Bu büyüleyici kitabı mutlaka okumalısınız kitabın pdf formatını sitemizden ücretsiz indirebilirsiniz.

Kalbimin Peşinde Bilgi


Gönül İşi Gönüllüleri’nin kendi halinde üyesi Evelyn Brandt, kocası Christopher’ın onun için uygun gördüğü role bürünerek yaldızlarla süslü hayatını yaşamaya devam etmektedir. Ta ki günün birinde kapısı hükümet görevlileri tarafından çalınana dek. Senatör adayı kocasının görevi kötüye kullanma suçuyla tutuklanmasının ardından, Evelyn için her şey değişir ve dünyası bir anda tepe taklak olur. Çünkü kocasının sakladığı sırlar yalnızca bununla sınırlı değildir.

Çok geçmeden her şeyini kaybeden Evelyn, uzun zamandır birilerinin ona biçtiği rolleri yaşamakla uğraştığından artık kim olduğunu bile bilmiyordur. Gidecek bir yerinin olmadığı en kötü günlerinde ona yardım eli uzatansa lise yıllarında eski kocasıyla ikisinin en yakın dostu olan Trevor Whitney’dir. Trevor, ona yalnızca kalacak bir ev vermekle kalmaz, aynı zamanda korkmadan kalbinin sesini dinlemesi için de yardımcı olmaya kararlıdır.

Öte yandan unuttuğu bir şey vardır. Kendi kalbinin sesi, asla dile getirmemesi gereken bir gerçeği haykırıyordur. Her şeye rağmen hem kendine hem de Evelyn’e mutluluğa giden yolu gösterebilecek midir?

Kalbimin Peşinde PDF indir
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Pdfkitapindir.org Ücretsiz Yüzlerce E-Kitap indirebilirsiniz.
About Me
Ücretsiz PDF formatında Güncel E-Kitap Siteniz. PDFkitapindir.org

Yeni E-Kitaplar mail adresinize gelsin

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *