Öldürme Dersleri - Saul Black - Pdf indir


Saul Black - Öldürme Dersleri - PDF - Sayfa 437


Öldürme Dersleri PDF Kitap


Gerilimi iliklerinize kadar hissedeceğiniz bambaşka harika bir romanı daha sizler için paylaşıyoruz.İki dehşet katilin hazırlamış olduğu alfabetik sıralı bir suikast listesi. Alfebe sırasına göre cinayetlerini işleyerek yollarına devam etmektedirler. Nefes nefese okuyacağınız bu kitabı sitemizden PDF olarak indirip okuyabilirsiniz.


Öldürme Dersleri Bilgi


Issız kasabadaki evlerinde, bir anne ve iki çocuğu yaklaşmak üzere olan kar fırtınasına hazırlık yapıyorlardı. Kapıda iki yabancı adam belirdiğinde, Rowena Cooper her şeyin sonunun geldiğini fark etmişti. 

Takip Et. Kaçır. Öldür. Alfabe tamamlanana kadar tekrarla. Öldürme kariyerlerinde asla hata yapmamış iki psikopat, kurbanlarının bedenlerine alfabetik sıraya göre bir nesne yerleştiriyor ve bunu neden yaptıklarını polis teşkilatındaki kimse çözemiyor. Onlar için alfabeyi doğru biçimde tamamlamak cinayetleri işlemekten çok daha zor. Ancak hesapta olmayan bir şey, dikkat etmedikleri bir ayrıntı, peşlerinde kendini bu davaya adamış bir dedektif için alfabe cinayetlerinin soğuk gizemine uzanan bir ipucu demekti.

Öldürme Dersleri Yorumlar


"Okuyup bitirince aynı tecrübeyi bir kez daha yaşamak için tekrar başa döndüğüm ilk kitap."
-Chevy Stevens-

"Oldukça iddialı ve tüyler ürpertici bir roman."
-The Times-

"Hiçbir okuyucu bu denli gerilmeyi hak etmiyor." 
-Linwood Barclay-

Öldürme Dersleri PDF indir
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Pdfkitapindir.org Ücretsiz Yüzlerce E-Kitap indirebilirsiniz.
About Me
Ücretsiz PDF formatında Güncel E-Kitap Siteniz. PDFkitapindir.org

Yeni E-Kitaplar mail adresinize gelsin

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *