Tek Mazereti Aşktı - Elin Hilderbrand - Pdf indir


Elin Hilderbrand - Tek Mazereti Aşktı - PDF - Sayfa 448


Tek Mazereti Aşktı E KitapYazar Elin Hilderbrand tarafından kaleme alınmış güzel bir aşk hikayesini paylaşıyoruz sizler için.Dabney'in özel yetenekleri vardır.Hatta bazıları içinse bu sihirli durumlardan bir tanesidir.Dabney bu duruma bunların bir tesadüf olmuş olduğunu söylesede Elli'ye yakın evliliğe sebeb ve bu evliliklerin mus mutlu sürmesi tesadüften'de öte bir durum olduğu acık ve net bir şekilde ortadadır.

Tek Mazereti Aşktı Bilgi


Tükenen aşk değil, yalnızca zamandır.
Kendini bildi bileli Dabney’nin çöpçatanlıkta yeteneği vardır.
Bazıları bu yeteneği mistik bulsa da, tanınmış ekonomist eşi John ve yanlış adamla nişanlanan kızı Agnes buna işgüzarlık deyip geçer. Fakat rakamlar yalan söylemez. Aşkla bağlı kırk iki çiftin birbirini bulmasına o vesile olmuştur ve söz konusu romantizmse Dabney asla yanılmaz. Kendisi ve henüz lise çağlarında kalbini çalıp gazeteci olma hayaliyle uzak kıtalara yelken açan Clen dışında tabii.
Yirmi yedi yılını dünyanın bir ucunda geçirdikten sonra Clen adaya dönmeye karar verince işler fena halde karışır. Dabney hayatında hiç bu kadar allak bullak ve bir o kadar yaşam dolu olmamıştır. Ancak beklenmedik bir trajedi eline geçen bu ikinci şansı tehdit ettiğinde, Dabney’nin yaptığı seçimler ve ailesinden sakladığı sırlarla yüzleşmesi gerekecektir. 


Tek Mazereti Aşktı Yorumlar


“Elin Hilderbrand’ın dokunaklı yeni romanında en yakınındakiler için aşkı bulmaya çalışan bir kadının başından geçenleri okurken büyük keyif alacaksınız.”
-Publishers Weekly-

“Çoksatan romanların kraliçesi Elin Hilderbrand’dan hüzün, pişmanlık ve aşk dolu bir ada hikâyesi.”
-Coastal Living-

“Aşkı kaybedip yeniden bulmak üzere yürek burkan bir roman."
-The Bostan Globe-

Tek Mazereti Aşktı PDF indirHiç yorum yok:

Yorum Gönder

Pdfkitapindir.org Ücretsiz Yüzlerce E-Kitap indirebilirsiniz.
About Me
Ücretsiz PDF formatında Güncel E-Kitap Siteniz. PDFkitapindir.org

Yeni E-Kitaplar mail adresinize gelsin

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *