Aura - Daniel Palmer - Pdf indir


Daniel Palmer - Aura - PDF - Sayfa 408


Aura E Kitap


Çok fazla ilgi gören Akıl Oyunları isimli kitabın yazarı olan Daniel Palmer'den muhteşem bir kitap daha Aura Sizler ile. Nefes nefese okuyacağınız bu kitabı her sayfasında acaba diğer sayfada ne var diye kafanızda merak dahi uyandıracak. Bu kitabı sitemizden PDF olarak indirebilirsiniz.

Aura Bilgi


Gage ilk eşini ve çocuğunu trafik kazasında kaybettiği için hâlâ kendini suçlamaktadır. Onu çok iyi anlayan Anna ile evlenip kariyerinde başarılı bir noktaya geldiğinde hayatlarındaki büyük eksiklik de kendini hissettirir. Üzücü bir düşükten sonra evlat edinme sürecini başlatırlar, ta ki Lily hayatlarına girinceye kadar. Genç, hamile ve evsiz olan Lily onlardan alacağı maddi yardım karşılığında, doğacak çocuğunu vermeye gönüllü olur. Bu herkes için uygun bir anlaşmadır. Karısının mutluluğunu ve iyimserliğini gören Gage’in, kaybolduğunu sandığı ümitler bir anda yeşermeye başlar. Fakat kısa süre sonra Lily’nin karanlık yüzü ile tanışan Gage karşısına çıkan bilmece gibi mesajlarla tehlikeli bir sırra doğru sürüklendiklerini fark eder. Gerçeği ortaya çıkarmak için attığı her adım Anna ile aralarındaki ipleri gerginleştirirken, hayatlarına giren bu esrarengiz yabancı yüzünden ya aklını kaybedecek ya da oyunun kurallarını kendi belirleyecektir.

Aura Yorumlar

“Palmer’ın günümüzdeki en iyi gerilim yazarlarından biri olarak ön sıralardaki yerini pekiştirdiği bir eser.” -Publishers Weekly


Aura PDF indir1 yorum:

Pdfkitapindir.org Ücretsiz Yüzlerce E-Kitap indirebilirsiniz.
About Me
Ücretsiz PDF formatında Güncel E-Kitap Siteniz. PDFkitapindir.org

Yeni E-Kitaplar mail adresinize gelsin

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *