İnziva - Darcie Chan - Pdf İndir


Darcie Chan - İnziva - Pdf  - Sayfa 415


İnziva Pdf İndir

Mary isminde normal bir kasabada geniş ve büyük bir sarayda hayat sürer. Mary 70 yaşında basmıştır.
henüz erken yaşlarda evlenen mary , kocası tarafından her gece şiddet görmekten yüzünde ağır yaralar alıp
bunu ölene kadar taşımıştır. Ve bölgede onu sadece az insan görüp onun hakkında sihirbaz diye dedikolar dahi çıkarmışlardır. herkesin sabırsızlıkla beklediği bu kadının birde herkesten gizli sırları vardır ve bunu kimse bilmez.

İnziva Hakkında Bilgiler


Kötü kalpli kocası tarafından uğradığı şiddet sonucunda görünümünde kalıcı hasar kalan ve tüm hayatı boyunca ciddi anksiyete bozukluğu yaşayan dul Mary McAllister, yetmişten fazla yıldır tüm vaktini mermer köşkünün penceresinin önünde, Vermont, Mill River halkını izleyerek geçirir ve asla evinden dışarı çıkmaz. Dışarıdaki dünyayla bağlantısı çok azdır: posta, televizyon, gazete ve kasabaya bakan yatak odasının penceresi. Aşırma huyu olan papaz, hırslı hemşire ve kasabanın "deli"si, Mary'yi gören nadir insanlardandır.

Kasaba sakinleri için beyaz mermer köşk ve içinde yaşayan bu yaşlı kadın her zaman gizemli olmuştur. Hatta bazı kasabalılar, kadının cadı olduğunu düşünür. Herkesin, hatta kasabaya yeni taşınanların bile merak ettiği bu kadının, yalnızca papazın bildiği büyük bir sırrı vardır. Ve bu sır açıklandığı zaman herkesin hayatı değişecektir.

İnziva Yorumlar


"Darcie Chan, bu ilk romanında yeteneğini konuşturmuş… Toplumu bir arada tutan sevgi ve cömertlikle ilgili rahatlatıcı bir roman."
-Kirkus Reviews-

"Kitabı okurken gerçekten elinizden bırakamayacaksınız."
-IndieReader-İnziva Pdf indir


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Pdfkitapindir.org Ücretsiz Yüzlerce E-Kitap indirebilirsiniz.
About Me
Ücretsiz PDF formatında Güncel E-Kitap Siteniz. PDFkitapindir.org

Yeni E-Kitaplar mail adresinize gelsin

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *