Kanatların Ağırlığı - Anna Marie McLemore - Pdf indir


Anna Marie McLemore / Kanatların Ağırlığı / Pdf / Sayfa 400


Kanatların Ağırlığı Pdf Kitap Sevgi ve kini ortak noktada buluşturup yayımlayan ve bundan etkileyici sonuçlar dersler çıkartıran yazarımız 
Birbirlerine delice tutulmuş olan çiftin aşk hikayesini kaleme almıştır. lakin ortada büyük bir sorun olan  aileler arasında husumet vardır. kavgalı olan bu aile'lerin durumundan ötürü ilişkileri bir hayli çıkmaza sürüklenir.
İlişkilerinde çaba gösterip , fedakarlık yapan kişilerin , zamanla fedakarlık yapan kişilerin bazı çıkarlara düşüp menfaat'leri uğruna degişmesini anlatıyor.

Kanatların Ağırlığı Hakkında 


Aşk birden ortaya çıkar ve kimseye haber vermez. Birbirlerine düşman iki ailenin çocukları olan Lace ve Cluck için her şey olduğu gibi kalabilir ve asla tanışmayabilirlerdi. Fakat Cluck’ın hayatını kurtarmasıyla kendini onun dünyasında bulan Lace artık dönülmez bir yola girecektir. Ailelerinin gizli geçmişlerindeki sırlar yüzünden büyük bir tehlikenin ortasında kalan ikili için tutunacakları tek dal aşk olacaktır. 

Kanatların Ağırlığı Yorumlar

2016 William C. Morris Yılın En İyi Gençlik Romanı Finalisti YALSA Yılın En İyi Gençlik Kurgu Romanı Ödülü 2015 CYBIL En İyi Gençlik Kurgu Romanı Ödülü Adayı BuzzFeed En İyi Gençlik Romanları Seçkisi Junior Library Guild En İyi Gençlik Romanları Seçkisi 2016 International Latino Book Awards Finalisti.

Kanatların Ağırlığı, Eva Luna'yı andıran şiirsel dili ile Gece Sirki'nin büyüleyici fantastik dünyasının heyecan dolu bir birleşimi. 
-Sabaa Tahir, Küller ve Kor kitabının New York Times çoksatan yazarı- 

Anna-Marie McLemore'un ilk romanı, karakterleri ve sihirli diliyle sizi son sayfaya kadar büyüleyecek. -Emery Lord- Kanatların Ağırlığı muhteşem bir ilk roman. Sihirli bir dünyadaki kalp sızlatan romantizme kimse karşı koyamaz
. -Jessica Spotswood, 
“Chatham Cadısı Günlükleri” serisinin yazarı- McLemore takip edilmesi gereken bir yazar. Esrarengiz havası kitabı sarıp okuyucuyu adeta büyülüyor. -The Guardian-

Kanatların Ağırlığı Pdf indir                          


                                                           
       Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Pdfkitapindir.org Ücretsiz Yüzlerce E-Kitap indirebilirsiniz.
About Me
Ücretsiz PDF formatında Güncel E-Kitap Siteniz. PDFkitapindir.org

Yeni E-Kitaplar mail adresinize gelsin

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *