Kış Ortasında Kan - Mons Kallentoft - Pdf indir


Mons Kallentoft - Kış Ortasında Kan - PDF - Sayfa 480


Kış Ortasında Kan E KitapHafızaları karıştıran,Düşündürücü ve zihin acıcı muhteşem bir kitap diyebiliriz.Bir erkek tarafından olusturulmuş yaratılmış en iyi bayan karakterlerden bir taneside diyebiliriz.Hikayemiz Kış ortasında Kan inları bir anda yakalayan bir kumarla başlıyor.Dedektif Malin Fors hatalarını bile ilgi ile okuyacağınız bekar bir anne dir. Bu kitabı sitemizden pdf olarak ücretsiz indirebilirsiniz.

Kış Ortasında Kan Bilgi


"Önemli olan, duyulmayan sesleri işitmektir, Malin. İşte gerçek, bu duyulmayan seslerin içindedir." Tarihin en soğuk kışında, dövülerek öldürülmüş obez bir adam ormanda ağaca asılmış bir halde bulunur. Cinayetin bazı ritüellerden esinlenilerek işlendiği şüphesi güçlüdür. Ama sıradan bir kasabanın kendi halinde bir sakinini kim neden öldürmek istesin? 

Olay yerine ilk giden, yetenekli ve hırslı dedektif Malin Fors'tur. Katilin peşinde oradan oraya sürüklenirken çok geçmeden kurbanın hem gençler hem de yetişkinler tarafından horlandığını ve hakkında çeşitli söylentilerin kol gezdiğini öğrenir. Olası bir mezhep çatışmasının ya da bazı tanrılara inanışların da cinayet sebebi olabileceği düşünülmektedir. 

Dedektif, bu küçük kasabada insanların sırlarını saklamak uğruna ne kadar ileri gidebileceklerini de öğrenmek üzeredir… Buz gibi soğuk, nefes kesen bir polisiyeye hazır olun.

Kış Ortasında Kan Yorumlar


"Düşündürücü. Karanlık. Bu roman, Larsson'un Millenium Serisi'nin vârisi olmayı hak ediyor… Kallentoft'un kitabı, tüm zarafeti ve esrarengizliğiyle İsveç polisiye edebiyatının muhteşem bir örneği." 
-Booklist-

"Bir erkek tarafından yaratılmış en iyi kadın kahramanlardan biri." 
-The Guardian-

"Kış Ortasında Kan insanı bir anda yakalayan bir kumarla başlıyor… Dedektif Malin Fors, hatalarını bile ilgi çekici bulacağınız bekâr bir anne." 
-Easy Living-

"Hedefi on ikiden vuruyor." 
-Sunday Herald Sun-

"Elinizdeki, kötü insanlar ve çaresiz yalnızlıklarla dolu karanlık bir kitap. Kallentoft'un betimlemeleri enfes. Ağaçta bulunan bir cesetle başlayan soruşturmanın sonucu müthiş bir hikâyeye ulaşıyor. Polisiye hayranları için bulunmaz bir nimet."
-Globe and Mail-

"Zekice kurgulanmış, karanlık katmanlardan oluşan müthiş bir polisiye gerilim." 
-Courier Mail-


Kış Ortasında Kan PDF indirHiç yorum yok:

Yorum Gönder

Pdfkitapindir.org Ücretsiz Yüzlerce E-Kitap indirebilirsiniz.
About Me
Ücretsiz PDF formatında Güncel E-Kitap Siteniz. PDFkitapindir.org

Yeni E-Kitaplar mail adresinize gelsin

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *