Bir Kadının Yaşamından 24 Saat - Stefan Zweig - Pdf indir


Stefan Zweig - Bir Kadının Yaşamından 24 Saat - PDF - Sayfa 133


Bir Kadının Yaşamından 24 Saat E Kitap


İnsan Sarrafı dediğimiz bu olsa gerek. İnsanları çok iyi çözen tanıyan hem psikolojik hemde karakter yönünden çok iyi tanıyan yazar bu özelliklerle muhteşem kitaplar ortaya çıkarmayı başarmıştır. Bu paylaştığımız kitapta onlardan birisi diyebiliriz. Bu kitabı sitemizden pdf olarak indirebilirsiniz.

Bir Kadının Yaşamından 24 Saat Bilgi


Bir Kadının Yaşamından 24 Saat ise artık yaşlanmış olmanın cesaretiyle hayatının bir sırrını ifşa etmekten kendini alamayan kadının hikayesi. Tatil için geldikleri otelde tanışan bir gurup insanın sohbetleri ve güncel konuşmaları esnasında iki çocuğu ve kocasıyla tatile çıkmış bulunan madam Henriette'in ortadan kaybolması herkesi telaşlandırır. Oysa o kaybolmamış kaçırılmamış fakat orada tanıştığı genç bir Fransız'la ailesini geride bırakıp kaçmıştır.

Çoğu insanın muhayyilesi zayıftır. Kendilerine dolaysız dokunmayan, keskin ucu, sert bir şekilde duyularına kadar işlemeyen şey, onları hemen hemen hiç harekete geçirmez; fakat gözlerinin önünde vuku bulan, hissiyatlarına temas edecek en ufak vakıa bile içlerinde haddinden fazla büyük bir ihtirası ateşler.

Bir Kadının Yaşamından 24 Saat PDF indir
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Pdfkitapindir.org Ücretsiz Yüzlerce E-Kitap indirebilirsiniz.
About Me
Ücretsiz PDF formatında Güncel E-Kitap Siteniz. PDFkitapindir.org

Yeni E-Kitaplar mail adresinize gelsin

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *