Savaşçı Tanrıça'nın Yolu - Heatherash Amara - Pdf indir


Heatherash Amara - Savaşçı Tanrıça'nın Yolu - PDF - Sayfa 208


Savaşçı Tanrıça'nın Yolu E Kitap


Dünyanın en çok satan kitaplarından biri. Yazar Heatherash Amara tarafından kaleme alınmış olan Savaşçı Tanrıça'nın Yolu isimli kitap takipçilerimizin oldukca dikkatini çekecek.Kadınların kişisel gelişiminede katkı sağlayacak olan bu kitap gerçekten eğitici ve öğretici bir kurguya göre yazılmış.Biliyoruzki kadınlar gunumuızdde hem ev işi hem diğer koşuşturmalardan dolayı hem fiziken hemde ruhen fazlası ile yıpranmaktadırlar.Bunlara etken olarakda beden sağlığıda oldukça etkilenmektedir.Bu kitabı sitemizden pdf olarak indirebilirsiniz.

Savaşçı Tanrıça'nın Yolu Bilgi


Öyle bir zaman geldi ki tomurcukta sabırla beklemenin riski, çiçek açması riskinden daha ıstıraplı oldu."Günümüzde kadınların sürekli zor durumlarda kaldığı bilinen bir gerçektir. Artık kadınlar önemli bir iş gücünü oluşturuyor ve ortaklar, çocuklar, aile ve dostlarımızla her zamankinden daha yoğunuz ve başkalarının ihtiyaçlarını hep kendi ihtiyaçlarımızdan önde tutuyoruz. Ve tükendiğimizi hissettiğimizde veya iyi hissetmediğimiz zamanlarda, çoğumuz kendimize karşı en yakın arkadaşımızdan daha acımasız bir eleştirmen olabiliyoruz. İçsel Savaşçı Tanrıçamızın devreye girdiği yer burasıdır. Savaşçı Tanrıça'nın Yolu isimli bu kitapta, yazar HeatherAsh Amara, yetersiz olduğunuz fikrine bir panzehir sunuyor. Direkt, dürüst ve lafı dolandırmadan, Amara size, sonunda gerçekte olduğunuz özgün, zeki, kusursuz kadın olarak görmeniz için beklenti katmanlarından nasıl kurtulacağınızı gösteriyor. "Kendinizi benliğinizin her bir dokusuyla sevmiyor ve yüceltmiyorsanız, kendi güç ve tutkularınıza sahip çıkma konusunda bocalıyorsanız, hayatınızda daha keyifli ve basit bir mevcudiyete ihtiyaç duyuyorsanız o zaman içsel bir devrimin zamanıdır." 
Kadim Toltek geleneğinden ve Tanrıça spiritüelliğinden bilgeliklerle Savaşçı Tanrıça'nın Yolu, olmanız gereken gerçek Savaşçı Tanrıça olmanız için size ilham verecek ve cesaretlendirecek dersler, kişisel hikâyeler, ritüeller ve egzersizler içermektedir. 


Savaşçı Tanrıça'nın Yolu PDF indirHiç yorum yok:

Yorum Gönder

Pdfkitapindir.org Ücretsiz Yüzlerce E-Kitap indirebilirsiniz.
About Me
Ücretsiz PDF formatında Güncel E-Kitap Siteniz. PDFkitapindir.org

Yeni E-Kitaplar mail adresinize gelsin

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *