Ah Şu Kalbim - Susan Elizabeth Phillips - PDF indir


Susan Elizabeth Phillips - Ah Şu Kalbim - PDF - Sayfa 432


Ah Şu Kalbim e kitapİçinizi sım sıcacık yapacak muhteşem bir hikaye yazar Susan Elizabeth Phillips'den  " Ah Şu Kalbim" sizlerle. Kitabın pdf formatını sitemiz üzerinden indirip okuyabilirsiniz. Lütfen güzel yorumlarınızı eksik etmeyin. Şimdiden iyi okumalar dileriz.

Ah Şu Kalbim Bilgi


Molly Somerville, Tavşan Daphne çocuk kitapları serisinin yaratıcısı olarak kariyerinden memnundur ama hayatının geri kalanı o kadar da iyi değildir. Kendisine miras kalan on beş milyon doları bağışlamadan önce bile başına bela açma eğiliminde biri olarak tanınmaktadır. Bir de ablasının sahibi olduğu Amerikan futbol takımının yıldız oyuncusu Kevin Tucker'dan uzun zamandır hoşlanmaktadır. Çapkın, çekilmez ve inanılmaz yakışıklı olan Kevin ise onun adını bile bilmemektedir. 

Bir gece Kevin, Molly'nin pek de mükemmel sayılmayan hayatına dalıp onu altüst eder. Ne yazık ki bu Ferrari süren, kanişlerden nefret eden, kalın kafalı sporcu aslında Molly'nin tahmin ettiği kadar boş biri değildir ve genç kadın çok geçmeden kendini Wind Lake isimli bir yerde bulur. Sevimli kulübeler ve eski tarz, sıcacık bir pansiyonun bulunduğu bu kasabada Molly ve Kevin, hayattaki en önemli derslerden birini öğrenecektir. 

Ah Şu Kalbim Yorumlar


"Tatlı mı tatlı, ateşli bir aşk hikâyesi." 
-Milwaukee Journal-Sentinel-


Ah Şu Kalbim PDF indirHiç yorum yok:

Yorum Gönder

Pdfkitapindir.org Ücretsiz Yüzlerce E-Kitap indirebilirsiniz.
About Me
Ücretsiz PDF formatında Güncel E-Kitap Siteniz. PDFkitapindir.org

Yeni E-Kitaplar mail adresinize gelsin

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *