Kalbi Kırık - Amelia Kahaney - PDF indir


Amelia Kahaney - Kalbi Kırık - PDF - Sayfa 328


Kalbi Kırık e kitap


Muhteşem bir intikam hikayesi. Açıklamasını okusanız bile az çok ne kadar keyif alacağınız ortaya koyulacaktır. Yazar Amelia Kahaney tarafından kaleme alınan "Kalbi Kırık" isimli bu pdf kitap ı sitemizden indirebilirsiniz. Şimdiden iyi okumalar dileriz.

Kalbi Kırık Bilgi


Bedlam'ın güvenli Kuzey Yakası'nda, bir gökdelenin çatı katında, ailemin belirlediği katı kurallara göre yaşayan 17 yaşında bir kızdım. Bu dünyada beni mutlu eden tek şey baleydi… ta ki tehlikeli Güney Yakası'ndan Gavin adında genç bir ressamla tanışana kadar. Gavin, o güne kadar tanıdığım kimseye benzemiyordu, kısa sürede birbirimizin her şeyi olduk. O korkunç gecede Gavin'ı benden çaldıklarında aklımdaki tek şey onu kurtarmaktı ama gözlerimi açtığımda kanla kaplı bir laboratuardaydım ve göğsümde bir yara izi vardı. Garip bir deneyin sonucu olarak kalbim benden alınmıştı ama karşılığında insanüstü güçlere kavuşmuştum. Artık almam gereken bir intikam ve suçlulardan temizleyeceğim bir şehir vardı. . 


Kalbi Kırık PDF indir1 yorum:

  1. Harika ötesi bi kitapti neden devami varmis gibi bitirildi varmı devami ? Eger varsa neden hala devami yuklenmedi? Lutfen yukleyin !..

    YanıtlaSil

Pdfkitapindir.org Ücretsiz Yüzlerce E-Kitap indirebilirsiniz.
About Me
Ücretsiz PDF formatında Güncel E-Kitap Siteniz. PDFkitapindir.org

Yeni E-Kitaplar mail adresinize gelsin

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *